ST92F Vertec, Non-Blowback /STTi/
Реплика на пистолет Beretta M92F от тайванският производител - STTi.
Репликата е изработена от ABS. Има метален спусък и цев.
Комплектът включва:
Реплика на пистолет Beretta M92F
пълнител (Green gas) за 23 топчета
ЗАБЕЛЕЖКА! Non-Blowback (затвора не се движи)
Характеристики:
| Weight: | 350 g |
| Color: | black |
| Material: | ABS |
| Fire mode: | single |
| Magazine type: | Green Gas |
| Blowback: | NO |
| Warranty period: | 6 months |
| Hop up: | adjustable |
| Length: | 215 mm |
| Magazine capacity: | 23 BBs |
| Ammo: | .20 g; 0.23 g |
| Muzzle energy: | 0.89 J |
| Muzzle velocity fps: | 310 |
| Replica Model: | Beretta M92F |
| Manufacturer: | STTi |
| Код: | STM92F |
49,03 €
/95,89 лв.
- Кат. номер: STM92F