Пистолет R615 TTI Sand Viper /Army Armament/
Eърсофт пистолет R615 TTI Sand Viper е произведен от Army Armament и е лицензиран от Taran Tactical (Jag Precision), чиито еърсофт продукти са известни със своята надеждност, прецизност и издръжливост.
Той принадлежи към най-новото предложение на ARMY ARMAMENT в утвърдената серия R6XX. Тези пистолети са известни със своята надеждност и привлекателна естетика. Всеки елемент демонстрира педантичност, точност и здравина.
Еърсофт пистолетът TTI Sand Viperе изработен от висококачествен полимер (ръкохватка) и алуминий (рамка, цев, затвор), което гарантира неговата издръжливост и устойчивост на повреди.
Ергономичният му дизайн и удобната пистолетна дръжка позволяват сигурно боравене по време на стрелба. Освен това той е оборудван със система Blowback (затвора се движи), която прави работата на пистолета много реалистична и визуално привлекателна, което е особено важно за любителите на еърсофт.
R615 Sand Viper също така има уникални характеристики и функции, които осигуряват отлично изживяване в еърсофт игрите и позволяват постигането на отлични резултати на игралното поле.
Характеристики:
По-голям капацитет на пълнителя с 28 топчета, с подложка, която улеснява презареждането на пълнителя.
Уголемен спусък за освобождаване на пълнителя, който ви позволява да освобождавате пълнителя, без да променяте захвата на оръжието.
Двустранен предпазител с палец, който улеснява заключването на затвора на пистолета.
Уголемен патронник, който значително ускорява и опростява презареждането на пълнителя.
Агресивна текстурирана ръкохватка, която осигурява сигурен и здрав захват на пистолета при трудни метеорологични условия.
Вградена релса за аксесоари за монтиране на тактическо фенерче или лазерен прицел.
Пластина за монтиране на пистолетни мерници/Red Dot/.
Прецизна система Hop-up, която позволява точна и ефективна стрелба.
Комплектът включва:
Пистолет R615 TTI Sand Viper лицензиран от Taran Tactical (Jag Precision)
Пълнител (Green gas) за 28 топчета.
Пластина за монтиране на Red Dot
ЗАБЕЛЕЖКА! Red Dot не е включен в комплекта.
ЗАБЕЛЕЖКА! Blowback (затвора се движи)
Характеристики:
| Weight: | 1025 g |
| Color: | brown |
| Material: | metal,polymer |
| Fire mode: | single |
| Magazine type: | Green Gas |
| Blowback: | YES |
| Warranty period: | 6 months |
| Hop up: | adjustable |
| Length: | 230 mm |
| Magazine capacity: | 28 BBs |
| Height mm: | 160 |
| Length of internal barrel: | 120 mm |
| Muzzle energy: | 0.95 J |
| Muzzle velocity fps: | 320 |
| Replica Model: | R615 TTI Sand Viper |
| Код: | ARMY615 |
| Manufacturer: | Army Armament |
- Кат. номер: ARMY615