CM.619 /CYMA/
Реплика на новата серия пушки от високо качествен "nylon fiber" на един от най-популярните китайски производители в света - CYMA. Пушката предлага същите неща като другите продукти на този производител (метална скоростна кутия и други механични части), но благодарение на използването на висококачествена пластмаса за елементи, които в оригинала са изработени от метал (например корпус, ръкохватка, предни/задни мерници и др.) позволи да се намали цената. Сега всеки начинаещ ще може да си позволи да си купи любимата пушка и да започне приключението Еърсофт с надеждна реплика на по-ниска цена.
ЗАБЕЛЕЖКА! Репликата има уникален сериен номер!
Спецификация:
· 14,5" външна цев, с вътрешна цев диаметър 6,03 мм
· 12" найлонов "keymod handguard"
· Найлонов приклад с 6 позиции
· Полимерна дръжка
· Комплект сгъваеми мерници
· полимерен пълнител hi-cap с капацитет 380 топчета.
· огнекомпенсатор с 14 мм резба CCW (възможност за монтиране на фиктивен заглушител)
· двустранна планка за закачане на ремък
· подобрен спусък
· персонализиран предпазен селекторен лост
· двустранно освобождаване на пълнителя
Всяка реплика има мощност от 420 fps, което ви дава възможност да осигурите отлична стрелба на средно разстояние.Тази мощност се постига чрез подсилените вътрешни части:
- Пружина М120.
- Hop-Up камера, съвместима със стандарта Guarder и TM
- Стоманените зъбни колела са монтирани на подсилени 8 мм лагери.
Много важното е, че всички аксесоари и части от други марки са съвместими с този модел, което влияе върху дълголетието и производителността на вашата реплика.
Комплектът включва:
· AR-15 реплика
· пълнител hi-cap - 380 топчета
· 8,4V 1100 mAh батерия
· зарядно устройство
Характеристики:
| Weight: | 2715 g |
| Color: | black |
| Material: | aluminum, nylon |
| Fire mode: | auto, single |
| Magazine model: | hi-cap |
| Magazine material: | polymer |
| Accumulator connector type: | small Tamiya |
| Gearbox version: | v 2 |
| Bearings type: | steel sliding |
| Bearings diameter: | 7 mm |
| Diameter of Internal barrel: | 6.03 mm |
| Barrel thread diameter mm: | 14 |
| Warranty period: | 12 months |
| Hop up: | adjustable |
| Serial number: | YES |
| Magazine capacity: | 380 BBs |
| Ammo: | .23g .25 g |
| Length: | 810 |
| Length of internal barrel: | 390 mm |
| Muzzle energy: | 1.64 J |
| Muzzle velocity fps: | 420 |
| Replica Model: | AR-15 |
| Код: | CM619 |
| Manufacturer: | CYMA |
- Кат. номер: CM619
Продукта е наличен за закупуване чрез предварителна поръчка. Срокът за доставка е 10-12 дни.