CM.518/CYMA/
Реплика на новата серия нискобюджетни пушки на един от най-популярните китайски производители в света - CYMA. Пушката предлага същите неща като другите продукти на този производител (метална скоростна кутия и други механични части), но благодарение на използването на висококачествена пластмаса вместо елементи, изработени от метал (например корпус, ръкохватка, предни/задни мерници, пълнител) позволи да се намали цената. Сега всеки начинаещ ще може да си позволи да си купи любимата пушка и да започне приключението Еърсофт с надеждна реплика на по-ниска цена.
ЗАБЕЛЕЖКА! Репликата има уникален сериен номер!
Освен това, тази реплика се предлага с подвижен „футуристичен“ огнекомпенсатор. Само с премахването му се появява опцията за използване на класически огнекомпенсатора и играчите имат свободата да ги заменят. Тази функция осигурява допълнителна гъвкавост и позволява на играчите да персонализират своята реплика, за да отговаря на индивидуалния им стил и предпочитания.
Части, използвани в механизма на репликата:
* метална обвивка на скоростната кутия
* тип цилиндър 1
* насочена глава на буталото
* пластмасово бутало
* подсилени стоманени плъзгащи лагери 8 мм
* M120 пружина
* стоманени зъбни колела
*Този модел е оборудван с ротационна хоп-ъп камера. Сега настройката на хоп-ъп системата е много лесна и прецизна.
* бърза смяна на пружината
Комплектът включва:
* реплика с 12 месеца гаранция
* пълнител 300 топчета Hi-Cap
ЗАБЕЛЕЖКА! Репликата се продава без батерия и зарядно устройство.
Характеристики:
| Weight: | 1805 g |
| Color: | black |
| Material: | ABS, aluminum, steel |
| Fire mode: | auto, single |
| Magazine model: | hi-cap |
| Magazine material: | ABS |
| Accumulator included in set: | NO |
| Accumulator connector type: | small Tamiya |
| Gearbox version: | v.2 |
| Bearings type: | steel sliding |
| Bearings diameter: | 8 mm |
| Warranty period: | 12 months |
| Barrel thread type: | counter-clockwise |
| Serial number: | YES |
| Length: | 792 mm |
| Magazine capacity: | 300 BBs |
| Length of internal barrel: | 380 mm |
| Muzzle energy: | 1.49 J |
| Muzzle velocity fps: | 400 |
| Barrel thread diameter mm: | 14 |
| Diameter of Internal barrel: | 6.03 mm |
| Replica Model: | AR-15 |
| Код: | CM518 |
| Manufacturer: | CYMA |
- Кат. номер: CM518
Продукта е наличен за закупуване чрез предварителна поръчка. Срокът за доставка е 10-12 дни.