CM.099 - VSS VINTOREZ/CYMA/
Моделът CM.099 е старателно изработено копие на известната руска снайперска пушка VSS Vintorez.
Изработена с голямо внимание към детайлите, по-голямата част от конструкцията на пушката е изработена от устойчив алуминий, което гарантира здравина и автентичност. Ръкохватката, пълнителят и прикладът са майсторски изработени от найлонови влакна, постигайки баланс между издръжливост и намаляване на теглото.
CM.099 разполага със специална скоростна кутия Gearbox версия V3, известна със своята надеждност и производителност. Снабдена със стоманени зъбни колела, монтирани върху 7-милиметрови втулки, тази скоростна кутия осигурява гладка работа и дълготрайност. Захранването на скоростната кутия е с неодимов мотор с висок въртящ момент, който осигурява достатъчно мощност за последователни и прецизни изстрели.
ЗАБЕЛЕЖКА! Репликата има уникален сериен номер!
Комплектът включва:
- VSS Vintorez реплика
- пълнител Hi-Cap - 330 топчета
ЗАБЕЛЕЖКА! Репликата се продава без батерия и зарядно устройство.
Характеристики:
| Weight: | 2910 g |
| Color: | black |
| Material: | aluminum, nylon |
| Fire mode: | auto, single |
| Magazine material: | nylon |
| Accumulator included in set: | NO |
| Gearbox version: | dedicated V3 |
| Bearings type: | steel sliding |
| Bearings diameter: | 7 mm |
| Warranty period: | 12 months |
| Hop up: | adjustable |
| Ammo: | .25g, .28g |
| Serial number: | YES |
| Length: | 940 mm |
| Magazine capacity: | 330 BBs |
| Length of internal barrel: | 455 mm |
| Muzzle energy: | 1.72 J |
| Muzzle velocity fps: | 430 |
| Diameter of Internal barrel: | 6.03 mm |
| Replica Model: | Vintorez Airsoft Gun |
| Код: | CM099 |
| Manufacturer: | CYMA |
- Кат. номер: CM099