CM.070 - Metal/CYMA/
Реплика на новата серия автоматични пушки M4, създадена от най-популярната китайската компания CYMA, известна със своята надеждност и безупречно качество на пазара на ASG.
Кутията на затворът, част от приклада, външната цев, огнекомпенсатора, бутонът за освобождаване на пълнителя, спусъкът, дръжката за зареждане, мушката и мерника са изработени от алуминий, което прави репликата по-реалистична.
ЗАБЕЛЕЖКА! Репликата има уникален сериен номер!
Спецификация:
· 7.5" външна цев, с вътрешна цев диаметър 6,03 мм
· 10" алуминиев "handguard" с 4 броя Picatinny релси
· алуминиев основа с приклад с 6 позиции
· алуминиева A3 кутията на затвора
· Полимерна дръжка
· Комплект сгъваеми мерници
· метален пълнител mid-cap с капацитет 130 топчета.
· огнекомпенсатор с 14 мм резба CCW.
· двустранна планка за закачане на ремък
· подобрен спусък
· персонализиран предпазен селекторен лост
· двустранно освобождаване на пълнителя
Всяка реплика има мощност от 390 fps, което ви дава възможност да осигурите отлична стрелба на средно разстояние.
Вътре има подсилена Gearbox версия :2, стоманените зъбни колела са монтирани на подсилени 7 мм лагери.
Водачът на пружината е подсилен (метал) заедно с лагера, което улеснява работата на пружината даваща сила на изстрела от около 390 FPS.
Полимерното бутало има метални зъби, а цилиндърът - тип "1" - е покрит с черен никел "SMOKED" върху медната основа, осигуряващ идеална гладкост на повърхността.
Огромно предимство е безшумният комплект бутало и цилиндрова глава, изработени от алуминий и покрити със син анод.
Репликата има мощен двигател с увеличен въртящ момент, оборудван с неодимови магнити.
Този модел е оборудван с ротационна хоп-ъп камера. Сега настройката на хоп-ъп системата е много лесна и прецизна.
Комплектът включва:
· AR-15 реплика
· метален пълнител mid-cap - 130 топчета
ЗАБЕЛЕЖКА! Репликата се продава без батерия и зарядно устройство.
Характеристики:
| Weight: | 2700 g |
| Color: | black |
| Material: | aluminum, metal, polymer |
| Fire mode: | auto, single |
| Magazine model: | mid-cap |
| Magazine material: | steel |
| Accumulator included in set: | NO |
| Accumulator connector type: | small Tamiya |
| Gearbox version: | 2 |
| Bearings type: | steel sliding |
| Bearings diameter: | 7 mm |
| Warranty period: | 12 months |
| Ammo: | .25g, .23g |
| Serial number: | YES |
| Length: | 780 mm |
| Magazine capacity: | 130 BBs |
| Length of internal barrel: | 340 mm |
| Muzzle energy: | 1,40 J |
| Muzzle velocity fps: | 390 |
| Diameter of Internal barrel: | 6,03 mm |
| Replica Model: | AR-15 |
| Код | CM070 |
| Manufacturer: | CYMA |
- Кат. номер: CM070