CM.028S /CYMA/
CM.028S е копие на карабина AKС47 със сгъваем приклад, произведена от най-популярната китайската компания CYMA, известна със своята надеждност и безупречно качество на пазара на ASG.
Репликата е изработена от здрава найлонова пластмаса и метал.
Ложата е много качествено направена имитация на дърво.
Сгъваемият приклад е изцяло метален.
Репликата идва с метален пълнител hi-cap с капацитет 525 топчета.
Механизъм CM.028S е gearbox версия 3, която включва: набор от подсилени стоманени зъбни колела, монтирани на плъзгащи лагери (стомана), използвана е насочена глава на буталото, което увеличава ефективността.
Друго нещо, което си струва да се отбележи, е увеличаването на мощността в този модел до около 380FPS във фабричната конфигурация (благодарение на използването на по-здрава пружина 120 m/s плюс монтаж в алуминиевата втулка на буталото, което причинява по-голямо напрежение на пружините което преминава към по-голяма сила на изстрела.
ЗАБЕЛЕЖКА! Репликата има уникален сериен номер!
Комплектът включва:
* реплика
* Пълнител hi-cap 525 топчета
ЗАБЕЛЕЖКА! Репликата се продава без батерия и зарядно устройство
Характеристики:
| Weight: | 2675 g |
| Color: | black |
| Material: | metal,aluminum,ABS |
| Fire mode: | auto, single |
| Magazine model: | hi-cap |
| Magazine material: | steel |
| Accumulator included in set: | NO |
| Accumulator connector type: | small Tamiya |
| Gearbox version: | 3 |
| Bearings type: | steel sliding |
| Bearings diameter: | 7 mm |
| Warranty period: | 12 months |
| Ammo: | .23g, .20g |
| Serial number: | YES |
| Length: | 890 mm |
| Magazine capacity: | 525 BBs |
| Length of internal barrel: | 455 mm |
| Muzzle energy: | 1.34 J |
| Muzzle velocity fps: | 380 |
| Diameter of Internal barrel: | 6,03 mm |
| Replica Model: | AKС |
| Код: | CM028S |
| Manufacturer: | CYMA |
- Кат. номер: CM028S
Продукта е наличен за закупуване чрез предварителна поръчка. Срокът за доставка е 10-12 дни.