CM.048 - Metal, Wood/CYMA/
Реплика на новата серия автоматични пушки AK, създадена от най-популярната китайската компания CYMA, известна със своята надеждност и безупречно качество на пазара на ASG.
В момента новата CYMA 048 е една от най-добрите реплики на AK-74, които се предлагат!
Тялото, огнекомпенсатора, горният капак и пълнителя са направени от стомана.
Останалите елементи - външната цев, газовия блок и основния мерник също са направени от метал (ZnAl).
Ложата и прикладът са изработени от дърво.
Всички части са монтирани на щифтове като в истински АК.
ЗАБЕЛЕЖКА! Репликата има уникален сериен номер!
Всяка реплика има мощност от 420 fps, което ви дава възможност да осигурите прилична стрелба на средно разстояние.
Вътре има подсилена Gearbox версия :3, стоманените зъбни колела са монтирани на подсилени 7 мм лагери.
Водачът на пружината е подсилен (метал) заедно с лагера, което улеснява работата на пружината - пружина 120m/s, даваща сила на изстрела от около 420 FPS.
Полимерното бутало има метални зъби, а цилиндърът - тип "0" - е покрит с черен никел "SMOKED" върху медната основа, осигуряващ идеална гладкост на повърхността.
Огромно предимство е безшумният комплект бутало и цилиндрова глава, изработени от алуминий и покрити със син анод.
Репликата има мощен двигател с увеличен въртящ момент, оборудван с неодимови магнити.
Начинът, по който функционира Gearbox-а, ще Ви изненада.
Комплектът включва:
· АК реплика
· пълнител - 525 топчета
ЗАБЕЛЕЖКА! Репликата се продава без батерия и зарядно устройство
Характеристики:
| Weight: | 3290 g |
| Color: | black |
| Material: | metal, steel, wood |
| Fire mode: | auto, single |
| Magazine model: | hi-cap |
| Magazine material: | steel |
| Accumulator included in set: | NO |
| Accumulator connector type: | small Tamiya |
| Gearbox version: | 3 |
| Bearings type: | steel sliding |
| Bearings diameter: | 7 mm |
| Warranty period: | 12 months |
| Ammo: | .25g, .23g |
| Serial number: | YES |
| Length: | 910 mm |
| Magazine capacity: | 525 BBs |
| Length of internal barrel: | 455 mm |
| Muzzle energy: | 1,64 J |
| Muzzle velocity fps: | 420 |
| Diameter of Internal barrel: | 6,03 mm |
| Replica Model: | AKМ |
| Код | CM048 |
| Manufacturer: | CYMA |
- Кат. номер: CM048